Youtube Süperstarı KSI ‘JJ’, Bitcoin’e Yatırım Yaparak Milyonlarca Kaybettiğini Söyledi

JJ olarak da bilinen Youtube süperstarı ve rapçi KSI, bitcoin’e yatırım yaparak milyonlarca sterlin kazandığını ve piyasa “çöktüğünde” “hepsini kaybettiğini” paylaştı. Bununla birlikte, yine de bitcoin’in geleceği olduğuna inanıyor ve “en sonunda 100.000 dolarlık bir bitcoin, 500.000 dolarlık bir bitcoin ve 1 milyon dolarlık bir bitcoin alacaksınız. Bu olacak.”

KSI, Bitcoin’e Yatırım Yapma Deneyimini Paylaşıyor

Ünlü rapçi ve popüler Youtuber KSI, Perşembe günü yayınlanan Private Parts podcast’inde bitcoin’e yatırım yapma deneyimini paylaştı.

Gerçek adı Olajide Olayinka Williams Olatunji olan KSI, JJ olarak da biliniyor. 2019’da The Sunday Times tarafından İngiltere’nin en iyi 100 etkileyicisi listesinde ikinci sırada yer aldı. Ayrıca Sidemen olarak bilinen İngiliz Youtube grubunun bir parçasıdır. İngiliz etkileyici kısa süre önce kripto para biriminin vokal hayranı oldu.

Bitcoin’e “çok” para koyduğuna dair bir söylenti soruldu. KSI daha sonra geçen yıl Kasım veya Aralık aylarında BTC’ye 2 milyon £ (2.75 milyon $) yatırım yaptığını ancak daha sonra bitcoin piyasası çöktüğünde para kaybettiğini açıkladı . Dedi ki:

Evet, bitcoin’e 2 milyon sterlin koydum. Peki, bitcoin dedim… [Ama] Bu kripto para birimlerindeydi. 7 milyon sterlin kazandım ve şimdi hepsini kaybettim.

“7 milyon sterlinle şanslıydım, ama akıllı davranıp o parayı fiat’a almalıydım ve sonra her şeyin düşmesini ve tekrar ona geri dönmesini beklemeliydim,” dedi ve kendini kaptırdığını itiraf etti. boğa piyasası.

KSI şunları ekledi: “Dolu bir yolculuktu ama bunu deneyimlemek zorundaydım. Tüm kripto alanını gerçekten araştırmam gerekiyordu ve biliyorsunuz, şimdi bunu tamamen anlıyorum. Esasen kendimden yararlandığım şeylere para koydum ve likiditeye uğradığım için para kaybettiğim bir noktaya kadar kendimi aşırı kaldıraçla çalıştırdım, bu yüzden bitcoin çöküşü nedeniyle likidite ettiğim bir şeye çok para koydum. ”

Kripto para birimlerine yatırım yaparak milyonlarca dolar kaybetmek hakkında yorum yapan Youtube yıldızı, “Tamam, iyi büyük boğmaca gibiydim” dedi:

Neyse ne. devam edeceğim. Dökülen süt için ağlamanın bir anlamı yok ve bir şeylere yatırım yapmak istediğiniz zamanların ayı piyasası olduğunu anladım.

Ayrıca Bitcoin’e yatırım yapmanın kumar gibi olup olmadığı soruldu. Cevap verdi: “Hayır, sanmıyorum. Kumar olduğunu düşünmüyorum. Kumar değil. Hayır, hayır, hayır, hayır. Bitcoin kalmak için burada. Bu gelecek. Sadece kimse kabul etmek istemiyor… Ethereum ile aynı. Evet, tabii ki her şey dalgalanıyor ama artıyor.”

KSI detaylandırdı:

Geride durup resmin tamamına bakarsanız, yavaş yavaş yükseliyor ve sonunda 100.000 dolarlık bitcoin, 500.000 dolarlık bitcoin ve 1 milyon dolarlık bitcoin alacaksınız. Bu olacak.

Ünlü rapçi ayrıca şunları söyledi: “Belki 5, 10, 15, 20 yıl sürebilir, ama olacak, unutmamalısınız, bitcoin’de enflasyon yok… Bu kadar harika olan şey bu, kontrol edilmiyor Merkezi bir banka tarafından.”kaynak

KSI’nin bitcoin’e yatırım yapma deneyimi hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Bank of America, Bitcoin işlemlerine başlıyor

Read Next

Kazakistan, Kripto Madenciliği Hedefi Olarak Rusya’yı Geçti

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla