Yaklaşık 288 milyon doları bitcoin bulunan bir sabit diski yanlışlıkla ÇÖPE atan İngiliz

Üzerinde yaklaşık 210 milyon sterlin (288 milyon ABD doları) bitcoin bulunan bir sabit diski yanlışlıkla atan İngiliz bir BT mühendisi, yerel yönetimden cihazı için yerel çöp sahasında arama yapmasına bir kez daha izin vermesini istiyor.

  • James Howells, 7.500 bitcoin içeren sabit diski 2013’te terk etti ve çöp sahasında arama yapmak için birkaç isteği reddedildi. Ancak, o Newport, Galler,% 25’inin bir ödül yerel hükümet sunan bu kez Bitcoin o şehrin sakinleri için bir Covid Yardım Fonu gideceğini söyledi sabit diskte, raporlar Güney Galler Argus .
  • Howells, yayına verdiği demeçte, “Çöp sahasında hala epeyce para bulunuyor,” dedi ve fiziksel sabit diski geri almak için bir “eylem planı” sunmak istediğini ekledi.
  • Bitcoin fiyatları son üç ayda 10.000 dolardan 41.000 dolara çıktı. Bitcoin fiyatı yayınlandığı sırada 38.417 dolardı, bu yüzden bu şimdi zulayı tahmini olarak 288 milyon dolar değerinde ve sabit diskinin kaybını çok daha acı verici hale getiriyor.
  • Newport Şehir Meclisi sözcüsü Argus’a şunları söyledi: “Onun talebini kabul edebilseydik bile, sabit disk sürücü ise [çöp sahasını kazma, depolama ve işleme] maliyetini kimin karşılayacağı sorusu var. bulunamadı veya veriler kurtarılamayacak kadar hasar gördü. “

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Japonya’nın menkul kıymet düzenleyicisi FSA, XRP bir menkul kıymet değil

Read Next

Popüler Youtuber Ali Spagnola Yanlışlıkla Bitcoin Zengin Oldu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.