VeChain Vakfı, (VET) Çin Devlet Yetkilileriyle Neden Buluştu?

VeChain Vakfı , resmi Twitter hesabı aracılığıyla , Çin’in üç önemli bölgesinden hükümet yetkilileriyle bir toplantı yaptığını doğruladı. Şangay, Changing ve Huangpu’dan temsilciler örgütün Singapur’daki ofisini ziyaret etti.

VeChain Vakfı tarafından, kurumsal blockchain platformundan temsilcileri ve hükümetler “potansiyel dönüştürücü işbirlikleri” anlattı. Örgüt, özel şirketlerden hükümetlere kadar tüm sektörlere yardım etmeye “her zaman hazır” olduğunu iddia etti.

Çin’in ChainNews web sitesi tarafından yayınlanan ayrı bir rapor , Değişen Bölge Müdür Yardımcısı Pan Min’in VeChain’in teknoloji ve iş gelişimini “defalarca” övdüğünü belirtiyor.

Devlet destekli TV kanalı Shanghai Media Group’un (SMG) raporuna göre, bu platform Çin’de bir patlama gördü . Bu haber kanalı, VeChain’in blockchain yeteneklerini geliştirmek için 5 yıllık bir ulusal plandaki rolü hakkında bir rapor hazırladı.

VeChain’in Potansiyeli Nasdaq Tarafından Onaylandı

İyimser yatırımcıların söylediği gibi, kripto piyasasındaki çöküşün ardından bazı altcoinler “indirimli” olarak sunuluyor. Nasdaq tarafından yayınlanan “2021’de Hala Güçlü Potansiyele Sahip 7 Düşük Maliyetli Altcoin” başlıklı bir rapor , VeChain, Bitcoin, Cardano, Ethereum ve diğerlerini bu sıralamada listeledi.

Raporda, İtalya Milano Politeknik Üniversitesi Endüstri ve Bilgi Mühendisliği Fakültesi’nden akademisyen Pietro Palamara’nın tezine atıfta bulunuldu. Bu akademisyen şunları iddia etti:

Vechain, Ethereum blockchain tabanlı izinli bir blockchain platformudur, Şangay merkezli Çinli BaaS şirketi BitSe tarafından geliştirilmiştir ve IBM, Louis Vitton ve Alibaba’nın eski yöneticileri tarafından kurulmuştur. Vechain’in geliştiricileri, akıllı sözleşmelerin ve blockchain teknolojisinin potansiyellerini kullanarak sahte ürünler pazarının tehdidini tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor.kaynak

VET , günlük ve haftalık grafikte% 10 ve% 13,8 düzeltme ile 0,11 $ ‘dan işlem görüyor . Aylık çizelgede, MEÖ% 45.9’luk bir kayıp kaydetmektedir.

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Kripto Para Temel Analiz Nedir?

Read Next

Ripple dava sürecinin ardından halka açılacak

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.