UFC, Chiliz üzerinde taraftar tokeni başlatıyor,

Dünyanın en büyük karma dövüş sanatları birliği Ultimate Fighting Championship (UFC), kendi blockchain tabanlı taraftar tokenini başlatıyor.

Dünyanın en büyük karma dövüş sanatları birliği Ultimate Fighting Championship (UFC), kendi blockchain tabanlı taraftar tokenini başlatıyor.

UFC, salı günü yapılan duyuruda UFC Fan Token’in taraftar katılım ve ödül uygulaması Socios.com’da başlatılacağını duyurdu. Chiliz blockchain’i üzerinde oluşturulan tokenin haziran ayında ve 20 milyon maksimum arzla başlatılması planlanıyor.

UFC taraftar tokeni, Chiliz ve Socios’un diğer taraftar tokenlerine benzer olarak özel içeriklere ve oylamalara erişim, VIP ödüller ve yarışmalar gibi taraftar katılımı olanakları sağlamak için tasarlandı.

UFC Küresel Tüketici Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Tracey Bleczinski, “UFC, dünya genelinde 625 milyondan fazla taraftara sahip ve taraftar tokenleri, onlarla bağlantı kurmak için eşsiz bir yol” yorumunda bulundu.

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, UFC tokenlerin yalnızca Socios uygulamasında bulunacağını ve başka bir yerde ön satış olmayacağını açıkladı.

kaynak

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

MASAK kripto varlık rehberi yayımladı,

Read Next

Blockchain Capital yöneticisi, Dogecoin’in performansından endişeli,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla