Tarihteki En Büyük Token Yakma ,Sensorium 10 Milyar Dolar’ın Üzerinde SENSO tokeni Yakıyor,

mevcut arzı% 70 oranında azaltan 4,2 milyar SENSO tokenini yaktı. Bugüne kadar, bu, kripto para birimleri tarihindeki en büyük token yakma işlemidir. Dolar değerinde, bu arz düşüşünün 10 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

Bu yazı itibariyle SENSO 2,31 dolardan işlem görüyor. Bu ERC-20 jetonu, yalnızca 2021’de çarpıcı bir 5 kat büyüme gördü. Son Bitcoin patlaması kayda değer fiyat artışını teşvik etmiş olsa da, jeton aynı zamanda oyun dostu sahipleri arasında popüler bir seçim haline geldi.

Bu jeton yakma, jetonun halka açık satış iptalinin ardından SENSO arzını ayarlamak için çok önemli bir adım olarak geliyor. Proje başlangıçta hem özel hem de kamu satışlarını öngören bol miktarda 7,6 milyar token arz yaratmıştı. Yine de, ikincisinin artık gerekli olmadığı düşünülüyordu.

“İlk özel satış, daha fazla ürün geliştirmeyi desteklemek için yeterli fon sağladı. Bu nedenle, ekibimiz artık SENSO kamu satışı uygun bir seçenek belirteçleri dikkate alır” ekibi yazdığı basın açıklaması .

Daha az tedarik, daha fazla kullanım durumu, blok zinciri geçişi

Metaverse küresel sürümüne yaklaşırken, Sensorium Corporation, SENSO’nun yalnızca değer işlemlerini işlemede önemli bir rol oynamayacağını belirtti.

Yeni yayınlanan bir Lightpaper , token için NFT basımı, NFT pazar yeri işlemlerini yürütme ve Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) uygulama gibi yeni kullanım durumlarını özetliyor.

“Blockchain teknolojisi, SENSO’yu Sensorium Galaxy katılımcıları için çok daha kullanışlı hale getirmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz yıl ekibimiz, jetonun metaverse sorunsuz ve değerli entegrasyonunu sağlamak için çeşitli seçenekler üzerinde çalışıyordu. SENSO artık yalnızca bir platform içi para birimi değil, tüm eğlence odaklı metaverse’imizin yakıtıdır. Kullanıcıların avatarlardan ve ürettikleri içerikten NFT’ler oluşturmasına ve ürünün önemli bir parçası haline gelmesine olanak tanıyacak. “ Sensorium Corporation CEO Vekili Alex Blagirev dedi.

Belirteç yakmanın yanı sıra, Sensorium Corporation, SENSO’nun Substrat tabanlı bir blok zincirine geçişini duyurmak için bu olayı kullandı. Yeni blok zincirinin kendisi hakkında hiçbir ayrıntı verilmemiş olsa da şirket, daha düşük ücretler, daha hızlı işlemler ve yaygın olarak popüler olan Polkadot ekosistemiyle uyumluluk sağladığını doğruladı.

Sensorium Galaxy, 2020’de David Guetta, Armin van Buuren, Black Coffee ve diğerleri gibi listelerde zirveye çıkan sanatçıları bünyesine kattı. Tüm bu sanatçıların, Sensorium Galaxy içindeki müziğe ve danslara adanmış sanal bir dünya olan PRISM’de performans göstermesi bekleniyor.

Bu ayın başlarında proje, metaverse’nin kapalı beta sürümünü duyurmuştu. Bir gizli gözlem David Guetta için avatar oluşturma işleminin – ilk sanatçı platformunda gerçekleştirmek için – Nisan ayında serbest bırakıldı. Sensorium Galaxy’nin halka açık lansmanı 2021 yazında yapılacak

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Kripto para dolandırıcılığı soruşturması 17 şüpheliye 10 bin 888’er yıla kadar hapis istemi

Read Next

Son dakika: Resmi Gazete’de yayımlandı! ,Kripto para piyasasına yeni düzenleme

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.