Stellar Tabanlı Mobilecoin Projesi ile Gizlilik Merkezli Mesajlaşma Uygulaması Signal Stellar’ı test ettiği bildirildi.

En popüler gizlilik merkezli mesajlaşma uygulaması Signal, Whatsapp sansürü gibi şeylere göre son iki ayda patlayıcı bir büyüme gördü. Bir dizi rapora göre, şirket para kazanma konusunda deneyler yapıyor ve daha yakın zamanda Signal’in kripto ağı Stellar’ı test ettiği bildirildi.

App Annie adlı mobil şirketin 2020’nin sonunda detaylandırdığı, Signal’in ayda yaklaşık 20 milyon aktif kullanıcısı vardı. Facebook’un Whatsapp’ı satın aldığını ve gizlilik şartlarını değiştirdiğini duyurmasının ardından, Telegram ve Signal gibi gizlilik odaklı mesajlaşma uygulamalarına büyük bir çıkış oldu.

News.Bitcoin.com , Telegram’ın son zamanlarda 500 milyon aktif kullanıcıyı aşan devasa büyümesini bildirdi Telgraf , Signal gizlilik mesajlaşma uygulaması Ocak 6 ve 10 Ocak arasındaki dört günde 7,5 milyon kez indirildi gördüğünü.

kendi token tanıtabilir. Platformer denilen teknoloji bülteni bahsedilen signal Stellar blockchain kullanılarak oluşturulan Mobilecoin

Signal’in CEO’su Moxie Marlinspike, bir zamanlar Mobilecoin projesinin danışmanıydı. Bununla birlikte, son Platform raporuna göre, Signal çalışanları bir kripto para birimi eklemekten çekiniyor ve bunun istenmeyen düzenleyici incelemelere neden olabileceğini söylediler.

Örneğin, Telegram kendi kripto para birimini oluşturduktan sonra ABD SEC ile ilgili yasal sorunlar yaşadı ve Facebook’un dijital varlığı da yoğun bir şekilde incelendi. Çin’in Wechat’ı gibi diğer mesajlaşma uygulamaları zaten kripto varlık ödemelerinden yararlanıyor. Yine de, birkaç çalışan ve eski Signal personeli bu hareketten etkilenmedi.

Eski bir Signal araştırmacısı olan Gregg Bernstein, Platformer’a “Dünyanın Signal gibi ürünlere ihtiyacı var ama aynı zamanda Signal’in düşünceli olması için de ihtiyaçları var” dedi.

Basında, stellar (XLM) , piyasa değeri açısından en büyük 12. blok zinciridir ve Çarşamba günü birim başına 0,24 dolara takas ediyor. Coingecko’dan gelen veriler, mobilecoin (MOB) tokeninin birim başına 3,55 dolara el değiştirdiğini ve çoğu kripto para düşerken bugün% 12 arttığını gösteriyor .

FTX Exchange’in MOB / USDT ve MOB / USD piyasalarının hakim olduğu 24 saatlik MOB küresel ticaret hacminde şu anda 1,3 milyon dolar var .

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Son 30 Gündeki Bitcoin Girişleri BTC’nin 2017 ve 2019 Piyasa Değerini Aştı

Read Next

Dogecoin ve Bitcoin’den Sonra Çinli Yatırımcılar Sırada Neyin Pompalayacağına Bahse Girdi?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.