Ripple yöneticileri Joe Biden’dan umutlu

2020 yılını SEC tarafından açılan dava ile kapatan Ripple yönetimi, yeni yılın ve yeni yönetimin düzenlemelere şirket için daha faydalı değişiklikler getirmesini umuyor.

2020 yılını Donald Trump yönetiminde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan dava ile kapatan Ripple yönetimi, yeni yılın ve yeni yönetimin düzenlemelere şirket için daha faydalı değişiklikler getirmesini umuyor.

Ripple, şirketin internet sitesinde paylaşılan gönderiye göre bugün koltuğu devralacak Biden yönetiminin kripto alanındaki “düzenleme ve yaptırımlara yeni bir bakış açışı getireceğini” düşünüyor.

Gönderide “ABD’de son dört yıldaki net yasal çerçeve eksikliği, özellikle de fintech ve blockchain oyuncularını belirsiz durumda bıraktı. Birleşik Krallık, İsviçre, Singapur ve Japonya gibi ülkeler bizden fersah fersah öndeler” diye belirtildi.

Ripple Genel Danışmanı Stu Alderoty, Biden yönetiminin önümüzdeki dört yıl boyunca kripto düzenlemelerini bir öncelik haline getireceğine inandığını söyledi.

“Zekice düşünülmüş, birbiriyle etkili bir şekilde bağlantılı olan ve düzgünce uygulanan düzenlemeler, ABD’de inovasyonu ve ana akım yaygınlığı destekleyebilir.”

Garlinghouse da benzer açıklamalarda bulundu ve Biden’ın Gary Gensler’ı SEC başkanı olarak atamasını olumlu bulduğunu açıkladı. Gensler, bireysel olarak Ripple’

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Stratejist: “Ether 10.500 doları görebilir”

Read Next

Pornhub, ödeme seçeneklerine XRP, BNB, USDC ve DOGE ekledi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.