Popular Youtuber ATM’leri Kullanarak 16 Bin Dolar Değerindeki Bitcoini Nakite Çevirdi

23 Ocak 2021’de popüler Youtuber Mambafx, bitcoin ATM’lerinden 16.000 $ nakit çektiğini gösteren bir video yayınladı. Video, süreci tamamlamak için birden fazla Bitcoin ATM’sinin nasıl gerekli olduğunu gösteriyor, ancak 17 dakikalık filmin sonunda Mambafx, otomatik vezne makinelerine bitcoin satarak 16 bin dolardan fazla para çekti.

Mambafx , Youtube ve çeşitli sosyal medya kuruluşlarında popüler bir yatırımcı. Kısa bir süre önce, biraz bitcoin bozdurmakla ilgili bir video çekti . Önceki bir Youtube videosunda Mambafx , bölgesindeki kripto para ATM’lerinden yararlanarak Bitcoin’de (BTC) 5 bin dolar kazanmanın ne kadar zor olduğunu gösterdi . Mambafx, 86.000 kanal abonesiyle paylaştığı en son videosunda, bitcoin’de 16.000 $ değerinde btc yi başarıyla nakte çevirdi

Tabii ki, 16.000 $ değerinde bitcoin’i nakde çevirme ve onu nakde çevirme süreci kolay değildi. Bireylerin bitcoin satmasına izin veren Mambafx, ziyaret ettiği ilk Bitcoin ATM’sinde bile 15.000 $ almasına izin vereceğini söyledi. Ancak, makinenin hizmet koşullarını (ToS) okuduktan sonra, Mambafx’in yalnızca 2.900 $ nakit ve tamamını 20 $ fatura olarak almasına izin verildi.

yatırımcı ayrıca Youtube abonelerine BTC’nin fiyatının nasıl gözyaşı döktüğünü ve nakde çevirmeden önce fazladan birkaç bin dolar kazandığını anlattı. Dahası Mambafx, bundan sonra 100 bin dolarlık bir para çekme girişiminde bulunabileceğini söyledi ve hayranlarına gelecekte bu videoyu görmek isteyip istemediğini sordu.

16.000 $ çekmedeki başarıya rağmen Mambafx, bu Bitcoin ATM’lerini kullanırken “bu para çekme işlemlerinde% 10 kayıp yaşadığını” söyledi. İlk Bitcoin ATM’sini ziyaret etmeden hemen önce Mambafx şunları söyledi: “Bu yüzden alışveriş merkezine gideceğiz, umarım sorunsuz bir şekilde 20.000 $ çekeceğiz, pek olası değil ama deneyip kaç tane ATM’ye ihtiyacımız olduğunu görmeye çalışacağız. gidin. “

Videonun sonunda Mambafx, akıllı telefon uygulamasını kullanarak BTC satmasına olanak tanıyan tüm iki yönlü Bitcoin ATM’lerini bulduktan sonra yaklaşık 16.440 $ elde etmeyi başardı . Videonun sonunda para çekme başına% 10’luk bir ücret ödemesine rağmen çantasına muazzam miktarda 20 dolarlık banknotlar doldu. Muhtemelen tanınmış Youtuber, BTC ağ ücretleri için de muhtemelen birkaç dolar ödedi . Videoda ayrıca Mambafx’in ağ onayları için uzun süre beklemek zorunda kaldığı gerçeği de vurgulandı. Video, Mambafx’in bu süreçte az miktarda 100 dolarlık banknot almayı başardığını gösteriyor.

İki yönlü ATM, genellikle BTC ağında tek bir onay veya daha fazlasını gerektirir ve müşteriye, bir onay tamamlandıktan sonra parayı geri alması için bir fiş verir. Mambafx, sık sık ağ onayını bekleyerek oturdu ve ardından kuponuyla parasını geri çekti. Bu kesinlikle ATM’yi ücret karşılığında değiştirme (RBF) dolandırıcılığından korumak için bir önlemdir, ancak Mambafx gibi biri 16.000 $ çekmek istediğinde uzun bir bekler

Tüm bu parayı çekmek için kripto ATM’lerine 100 bin dolar değerinde bitcoin satmak Mambafx’in başarması çok uzun zaman alabilir.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

BMW aracına Bitcoin madenciliği donanımı kurdu!

Read Next

Bitcoin yükselişinin ardından yine Elon Musk çıktı!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.