Paribu Hesabımdan Başka Bir Cüzdana ETH Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

ETH çekme işlemi Paribu’daki ETH hesabınızdan başka bir yere ETH çekimi yapma işlemini ifade eder.

İşleminizi Yatır/Çek menüsünde bulunan ETHEREUM paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Paribu Hesabımdan Başka Bir Cüzdana ETH Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sağ bölümde açılan ekranda ETH ÇEK menüsünü seçin. Alıcı Adresi kısmına, ETH göndermek istediğiniz cüzdan adresini ekleyin.  Çekmek İstediğiniz Miktar (ETH) kısmına, çekeceğiniz ETH miktarını girdikten sonra ETHEREUM Çek butonuna tıklayın. Eğer bakiyenizin tamamını çekmek istiyorsanız ( + ) simgesine basabilirsiniz.

Çekim işleminize ait adres ve miktar bilgilerinin doğruluğunu kontrol edip ETHEREUM ÇEK butonuna bastıktan sonra 2 aşamalı doğrulama devreye alınacaktır. 

Google 2FA kullanıyorsanız, 2FA mobil uygulamanızda üretilen tek kullanımlık onay şifresini ilgili alana girip ardından açılan ekranda e-posta adresinize gönderilen onay kodunu da girerek işleminizi başlatabilirsiniz.

2 aşamalı doğrulama için SMS yöntemini kullanıyorsanız ETHEREUM ÇEK butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza bir güvenlik mesajı iletilecektir. Bu mesaj çekim işlem bilgilerini doğrulamanız amacıyla gönderilmiştir. Çekim işleminize ait adres ve miktar bilgilerini kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra SMS içeriğinde belirtilen çekim onay kodunu girerek ve ardından açılan ekranda e-posta adresinize gönderilen onay kodunu da girerek işleminizi başlatabilirsiniz.

Çekim onay işlemlerini tamamlamadığınız sürece ETH çekim talebinizi iptal edip yeni bir çekim talebi oluşturabilirsiniz.

ETH çekim talebinizi başlattıktan sonra blok ağında madenci onay süreci başlayacaktır. CÜZDAN menüsünde yer alan ETHEREUM panelinde, ETH çekim işleminize ait TX kodunun bulunduğu bağlantıya tıklayarak transferinizin durumunu ağ üzerinde takip edebilirsiniz. Onay süresi ve transferinizin karşı cüzdana ulaşma süresi Paribu’dan bağımsızdır ve ağın yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Herhangi bir transferin Paribu tarafından hızlandırılması mümkün değildir.

Tüm işlem adımlarını tamamlayıp onay vermenize rağmen 30 dakikadan fazla süredir Transferlerim ekranında TX ID’sini göremediğiniz bir ETH çekim talebiniz var ise lütfen “Destek İste” bağlantısını kullanarak destek ekibimizle irtibata geçin.

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

DeFi protokolü Celo, Euro’ya sabitlenmiş bir stabilcoin piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Read Next

ETH Yatırma İşlemim Ne Kadar Zamanda Paribu Hesabıma Ulaşır?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.