Morgan Creek’ten Mark Yusko, Bitcoin’in 5 Yılda 250 Bin Dolara Ulaşabileceğini Tahminde bulundu

Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su ve kurucu ortağı Mark Yusko, Bitcoin konusunda son derece yükselişe geçti. Bir konsolidasyon dönemine rağmen, Yusko, önde gelen kripto varlığının beş yıl içinde 250.000 $ ‘a dokunmasını bekliyor. Yakın tarihli bir röportajda, ağın “üstel bir şekilde” büyümeye devam ettiğini söyledi.

Morgan Creek’in CEO’su Altı Haneli Bitcoin Tahminine Yapıştı

Morgan Creek’in kurucusu, bitcoin’in ( BTC ) önümüzdeki beş yıl içinde altı haneyi geçeceği yönündeki tahminini bir kez daha yineliyor . 6 Mayıs 2020 tarihli bir röportajda Yusko, Bitcoin’in 2021 veya 2022’de kolayca 100.000 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin etti. Üstelik, tartışma sırasında Yusko, Bitcoin fiyatının da 400.000 ila 500.000 $’ a ulaşabileceğini vurguladı.

Bu haftaki CNBC Trading Nation ile röportajda Morgan Creek’ten Mark Yusko, yatırımcıların önde gelen kripto varlığını “gözden kaçırdığına ve küçümsediğine” inandığını açıkladı.

Yusko bu hafta “Bu sadece ağın benimsenmesi ve artan kullanımla ilgili” dedi. “Bu bir ağ ve ağlar katlanarak büyüyor. Bu, trilyon dolarlık bir değere ulaşan tarihteki en hızlı ağ, hangisine baktığınıza bağlı olarak 15 ila 20 yıl süren FAANGS’ın hemen ardından. “

Yusko’nun Morgan Creek kurucu ortağı Anthony Pompliano da BTC’nin 100.000 $ ‘a ulaşacağına inandığını söyledi . Pompliano geçtiğimiz günlerde popüler Youtube yatırımcısı Andrei Jikh ile röportaj yaptı ve tahminlerinin temellerini Jikh’in 1,52 milyon abonesine açıkladı.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Türk Patent ve Marka Kurumu’na, 267 coin marka başvurusu yapıldı,

Read Next

Justin Sun, TRX ve BTT SpaceX Uydu, Lansmanı İçin 50 Milyon Dolarlık Dogecoin Teklif Etti

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.