Miami Belediye Başkanı Francis Suarez Çalışanların Maaşları ve Vergileri Ödemek için Bitcoini Oylama Sundu

ABD’nin Miami şehri tam Bitcoin’e gidiyor. Belediye komisyon üyeleri, belediye başkanının maaşlar, vergiler ve ücretler için bitcoin ödemelerine izin verme kararını desteklemek için oy kullandı. Şehir ayrıca, bitcoin’i potansiyel olarak devlet hazinesine yatırım yapmak için kabul edilebilir bir para birimi haline getirme çabalarını da destekliyor.

Miami Bitcoin’e Derinleşiyor

Miami City’nin komisyon üyeleri Perşembe gecesi, Belediye Başkanı Francis Suarez’in Miami’yi son derece ileri bir şehir haline getirecek kararını desteklemek için oy kullandı.

Komiserlere destekleri için teşekkür eden bir videoda, bitcoin yanlısı belediye başkanı, kararın “şehir yöneticisini analizden sonra, çalışanlarımıza maaşlarının belirli bir yüzdesini bitcoin cinsinden almalarını teklif edebilmek için bir satıcı temin etmeye yönlendiriyor. halk ücretler için bitcoin olarak ödeme yapmasına ve ayrıca şehir yöneticisinin Miami ilçesiyle işbirliği yaparak vergilerin bitcoin olarak ödenmesine izin vermesine izin verecekti. “ve Ekledi:

Ayrıca Miami şehrinin, gelecekte potansiyel olarak yatırım yapmamız için Bitcoin’i kabul edilebilir bir para birimi haline getirme çabalarını desteklemesi eyalet yasama organının bir talebi.

Belediye Başkanı Suarez, “komisyondaki meslektaşlarına” bunun olmasına izin verdiği için tekrar teşekkür ettikten sonra, “Çok kriptolu bir ileri şehir olmak harika,” dedi.

Miami Herald, “Miami Belediye Binası, finansal işlemlerinin bir kısmını Bitcoin’de gerçekleştirmeye başlayabilir” dedi ve şehrin insanları kripto para birimi hakkında bilgilendirmek için İngilizce, İspanyolca ve Creole dillerinde eğitim kampanyaları başlatacağını da sözlerine ekledi.

Kripto topluluğu, Bitcoin’i benimseme çabalarından dolayı Belediye Başkanı Suarez’i övüyor. Bir Twitter kullanıcısı şunu yazdı: “Bu, Bitcoin için delicesine büyük.” Bir başkası, “Diğer belediye başkanları, Bay Suarez’in şehir hazinesini Bitcoin’e yatırma girişimini takip etmeyi düşünmelidir.”

Belediye başkanını şehrin hazine rezervlerinin% 1’ini Bitcoin’e yatırması gerektiğine ikna ettikten sonra Miami’ye taşınan Morgan Creek Digital ortağı Anthony Pompliano , tweetledi:

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Miami’yi Bitcoin’e çevirdi. Çalışanlar BTC ile ödeme yaptı . Halka btc olarak ödemektedir  . Vergiler BTC . Şehir hazine BTC . Kesinlikle gerçek dışı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk Bitcoin belediyesi.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Hindistan kripto, para birimi yatırımını, tamamen yasaklayacak

Read Next

Morgan Stanley ,150 milyar dolarlık, yatırım şirketleri Bitcoin’i araştırıyor,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.