Lüks ABD Otel Grubu ,Artık Bitcoin Dogecoin, ve Diğer Kriptoları Kabul Ediyor

Konuklar artık rezervasyonlar için ödeme yapmak için bitcoin, bitcoin cash, ether ve dogecoin gibi kripto para birimlerini kullanabilir.

Lüks bir otel grubu olan Kessler Collection, artık ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla yapılan rezervasyonlar için kripto para birimlerini kabul ediyor.

  • Salı günü yapılan bir duyuruda Kessler Koleksiyonu, misafirlerin artık bitcoin, bitcoin cash, ether ve dogecoin gibi kripto para birimlerinin yanı sıra stabilcoinler USDC, Binance USD, Gemini Dollar ve PAX’i ödeme şekli olarak kullanabileceklerini söyledi.
  • Kripto ile ödeme yapmak isteyenler için, Kessler Collection otelleri, misafirlerin BitPay cüzdanlarından ödeme yapmalarına izin veren bir e-posta faturası gönderecek.
  • Kessler CFO’su Fravy Collazo, “Bu hareket, hem yerel bir döviz kuruna gitmekten kurtulan zamanda hem de daha düşük bir döviz kuru ile tasarruf edilen parayla küresel olarak seyahat eden misafirlerin işini kolaylaştıracak,” dedi.
  • Grup, ABD genelinde Beaver Creek Lodge, Casa Monica Resort & Spa, Elliot Park Hotel, Grand Bohemian Hotels Asheville ve Charlotte gibi birçok otele sahiptir.
  • kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

İspanyol Emlak Bürosu, Kanarya Adaları’ndaki, Mülkler için Bitcoin Kabul Ediyor,

Read Next

Dogecoin (DOGE) ,madencilik duyurusu ,video yayın sitesini çökertti,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.