Kripto borsası Gemini, Dogecoini ekleyeceğini duyurdu

Bugün, gözlemlenebilir evrendeki en eğlenceli ve en dostça kripto olan Dogecoin (DOGE) için alım satım ve saklama desteğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Mevduatlar artık DOGE için açık. DOGE için ticaret kısa süre içinde başlayacak.

Ticaret ilk olarak API / FIX ve Active Trader ™ uygulamalarımızda USD karşılığında açılacaktır. Ardından, mobil ve web uygulamalarımızda USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için sürekli olarak açılacaktır. DOGE’nin ticarete ne zaman hazır hale geldiği konusunda gerçek zamanlı güncellemeler almak için @Gemini Twitter hesabımızı takip edin.

Paketin bir parçası olarak DOGE ile artık ticaret ve gözetim için 40’tan fazla kripto ve gözetim için başka 11 kripto sunuyoruz. Burada desteklediğimiz tüm kriptolar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dogecoin Şaka Değildir

Dogecoin halkın parasıdır. Organik, saygısız ve eğlencelidir. Bir hükümet veya başka bir merkezi otorite tarafından bize zorla sokulmaz, bizim için, bizim için – insanlar tarafından, insanlar için seçilir. Vay.

Birçoğu için, itibari para tarafından zorunlu kılınmayan ortaya çıkan para fikrini ele almak zordur. Paranın ne olduğu söylenmeye alışkınız. Hayatımızın çoğunda, babacan para, bildiğimiz tek şey … Bitcoin’e kadar.

Dogecoin, Bitcoin’in paranın kontrolünü insanlara geri verme geleneğini sürdürüyor. Evet, bu bir meme madeni parası, ancak tüm para bir meme parası. Ve tüm para hem bir fikir hem de ona olan inanç veya inanç meselesidir. Paranın multi-milennia tarihinde, paranın çoğunluğu (ister deniz kabukları, boncuklar, değerli metaller vb.), Bizlerin söylediği ve inandığımız şey olmuştur.

Dogecoin, para hakkındaki bu temel gerçeği ortaya çıkarmak için mükemmel bir araçtır. Ve bu amaca hizmet ederken, DOGE’nin bir değer için meşru bir iddiası vardır. Paranın gerçek tarihini ve doğasını yansıtır. Paranın bir otorite tarafından çıkarılan bir şey – bir kibir – olduğu fikrini tersine çevirir. Her şakada bazı gerçekler olduğunu söylüyorlar. Dogecoin’in değeri, can alıcı noktasıdır.

Dogecoin bir para birimi olduğu kadar bir ifadedir. Para felsefesi hakkında bir açıklama. Paranın demokratikleşmesi. İtibari paranın ve merkezi finans sisteminin eşit şartlar altında olmadığı gerçeğine karşı bir protestodur. Birkaç kişi tarafından inşa edildiklerini ve orantısız bir şekilde bu azınlığı tercih ettiklerini. Bu çok fazla güç, çok az kişinin elinde.

Ve dünya buna uyanıyor. Bunu GameStop destanından daha fazla yakalayan hiçbir şey yok. Sistemin bireysel yatırımcıya karşı nasıl hile yapıldığını ilk elden gördük ve bunu göremiyoruz. Bireysel yatırımcının, en sofistike kurumsal yatırımcılardan nasıl daha sofistike olabileceğini gördük. En önemlisi, bireysel yatırımcının daha iyisini talep etmeye hazır olduğunu gördük. Bireysel yatırımcılar GameStopped olduktan sonra kripto ve Dogecoin’e olan küresel ilginin artmasının bir tesadüf olduğuna inanmıyoruz.

Hiç kimse, kuruluş veya otorite bir kripto paranın değerine karar vermez – değeri, arzına ve sizin talebinize göre belirlenir. Dogecoin durumunda, para arzı şeffaf, öngörülebilir ve enflasyonu düşürücüdür. Dogecoin protokolü, her yıl sabit miktarda 5 milyar DOGE yayınlamaktadır. Zamanla, bu sabit, yıllık 5 milyar DOGE ihracı, Dogecoin’in genel para arzının çok daha küçük bir yüzdesini temsil edecek. Bu, Dogecoin’in para arzının büyüme oranının aslında düştüğü anlamına geliyor. Başka bir deyişle, Dogecoin’in para arzı dezenflasyondur. Bu, Ethereum’un para arzının şu anda nasıl çalıştığından farklı değil. Son zamanlarda Dogecoin’e olan talep arzını düşürdü. Sonuç olarak, fiyatı düşüyor. İnsanlar konuşuyor.

Dünya dilbilgisi açısından meydan okuyan bir köpeğin popülaritesini ve mizahını düşünürken, çoğu Dogecoin topluluğuna katılarak merkezi para ve finans konusunda bir referanduma giriyor. Ve en iyi kısım? Bunu bir gülümsemeyle yapıyorlar. Öyleyse hayret edin.

Paranın ne olduğunu söylemek için burada değiliz. Bunu size bırakacağız. Sizi daha fazla seçenek, bağımsızlık ve fırsatla güçlendirmek için buradayız.

İleriye ve yukarıya doğru!

Tyler Winklevoss

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

MASAK, Vebitcoin için üç yıl önce uyarmış,

Read Next

MASAK kripto varlık rehberi yayımladı,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.