Justin Sun, TRX ve BTT SpaceX Uydu, Lansmanı İçin 50 Milyon Dolarlık Dogecoin Teklif Etti

Justin Sun , SpaceX ile onun adına Tron ve BitTorrent uydularını başlatmasını istedi. Bunun gerçekleşmesi için Dogecoin’de 50 milyon dolar ödemeye hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

SpaceX, Geometric Energy Corporation ile birlikte, DOGE’yi “uzay sektöründe ay işi için hesap birimi” yapmak istiyor . Sun, bu kurulumu destekleyerek Dogecoin amacını desteklemeyi umuyor.

“ @Elonmusk ciddiyim. Bu lansman için 50 milyon dolar değerinde Doge $ ödemek istiyorum ve @SpaceX’in müşteri siparişinden doge ile ödenen ilk uydu anlaşması işlemine ihtiyacı olduğu için teklifimi dikkate almalısınız . “

Dogecoin To The Moon, Kelimenin tam anlamıyla

SpaceX CEO’su Elon Musk , DOGE fiyatındaki düşüşe denk gelen hafta sonu SNL görünümünün ardından, Dogecoin’i kelimenin tam anlamıyla aya koyma planlarını yeniden dile getirdi.

2022’nin 1. çeyreğinde, SpaceX Doge-1 ay görevi, tamamı Dogecoin’de ödenecek olan ilk ticari ay yüküne başlayacak. Geometric Energy ile ortaklık yapan Falcon 9 roketi , araştırma amacıyla 40 kg’lık CubeSat’ı yörüngeye taşıyacak .

SpaceX Ticari Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tom Ochinero, Doge-1 görevini gezegen dışı kripto para biriminin uygulanması ve hatta uzay ticaretinin başlangıcı için bir testçi olarak faturalandırdı.

“Bu görev, kripto para biriminin Dünya yörüngesinin ötesinde uygulanmasını gösterecek ve gezegenler arası ticaret için temel oluşturacak.”

Bu kampanyanın bir parçası olmak isteyen Sun , SpaceX’in Tron ve BitTorrent uydularını başlatmasını istediğini söyledi. Ancak, bu aşamada, onları hangi amaçla kullanmayı planladığı belli değil

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Morgan Creek’ten Mark Yusko, Bitcoin’in 5 Yılda 250 Bin Dolara Ulaşabileceğini Tahminde bulundu

Read Next

MoneyGram,bitcoin satmak için Coinme ile ortaklık kuruyor,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.