JPMorgan Bitcoin Düzeltme Uyarısı

JPMorgan’ın analistleri, Grayscale’in bitcoin güvenine akış önemli ölçüde yavaşlarsa artacak bir bitcoin düzeltmesi olasılığı konusunda uyarıda bulundu. Analistler, bitcoin’in “aşırı satın alındığını” belirtti.

JPMorgan Bitcoin’in Görünümünü Açıkladı

JPMorgan Chase & Co.’daki analistler, Cuma günü bir notta Bitcoin tahminlerini verdiler. Bloomberg Pazartesi günü bildirdiğine göre, Grayscale’in bitcoin güvenine akan kripto para biriminin görünümünün anahtarı olduğunu açıkladılar. Yayına göre analistler şuna inanıyor:

Dünyanın en büyük işlem gören kripto para fonuna akış önemli ölçüde yavaşlarsa, bir bitcoin düzeltmesinin şansı artacaktır.

JPMorgan analistleri ayrıca, son ralliden sonra Bitcoin’in muhtemelen “aşırı satın alındığını” belirtti. Grayscale Bitcoin Trust’a akışların “momentum tüccarları tarafından sürekli negatif fiyat dinamikleri oluşturmak için gevşemesine izin vermeyecek kadar büyük olduğunu” açıkladılar. Haber kaynağı, “Bu akışlardaki büyük bir yavaşlamanın 2019’un ikinci yarısındaki gibi bir bitcoin düzeltmesi riskini artıracağını” vurguladıla

Grayscale Investments, 21 Aralık itibarıyla yaklaşık 15,7 milyar varlığa sahip ve havuzu 13,34 milyar dolardan fazla olan bitcoin güveni ile yönetiyor. JPMorgan analistleri, fona girişlerin ayda yaklaşık 1 milyar dolar olduğunu belirtti.

Kurumsal yatırımcılar bitcoin ile giderek daha fazla ilgileniyor. Firma daha önce, yatırımcıların paralarını altın borsa yatırım fonlarından (ETF’ler) Grayscale’in bitcoin güvenine taşıdıklarını belirtmişti . Sigorta devi Massmutual’ın 100 milyon dolarlık BTC yatırımının ardından JPMorgan , Bitcoin için 600 milyar dolarlık bir talep beklediklerini söyledi .

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

EOS Nedir?

Read Next

Blockchain Teknolojisine Dijital Euro ile Deneylere Başladı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.