Joe Biden’ın 3 Trilyon Dolarlık Teşvik Planının Bitcoin’i Güçlendireceğini inanılıyor

Çeşitli haberlere göre, ABD Başkanı seçilen Joe Biden, Covid-19 yardım ve altyapısı için 3 trilyon dolar daha yaratmayı planlıyor. Büyük teşvik planı ve Biden yönetiminin arkasındaki destekçiler, kripto savunucularının bitcoin’in büyük ölçüde gelişeceğine inandırdı.

Biden, Covid-19 Yardımını ve Altyapısını 3 Trilyon Dolarla Finanse Etmeyi Önerdi

Koronavirüs salgını Amerika’da yayılmaya başladığından beri, politikacılar ve ABD Federal Rezervi üyeleri özel çıkarlara ve Wall Street ticaret evlerine büyük miktarlarda dolar dağıttı. Amerikalılar, son programda 1.200 $ ‘lık bir teşvik çeki ve ardından en son teşvik planı sırasında kişi başına 600 $’ lık bir teşvik çeki aldı.

Covid-19 için trilyonlarca ABD doları çoktan ihraç edildi ve var olan tüm ABD dolarının dörtte birinin 2020’de basıldığı tahmin ediliyor. Şimdi raporlar, ABD Başkanı seçilen Joe Biden’ın, yeni 3 trilyon dolar daha dağıtmayı planladığını gösteriyor. yönetim göreve başlar.

Kripto Savunucuları Teşvikin Bitcoin’i Güçlendireceğine İnanıyor

Biden’ın yönetiminin “Daha İyileştirme” programını başlatmak için 3 trilyon dolar daha yaratabileceği haberi çıktığından beri, kripto para destekçileri, teşvikin muhtemelen bitcoin’i destekleyeceğini söyledi.

10 Ocak 2021 tarihinde, Heyecan lakaplı hesabı “Bitcoin Arşivi” yazdı uyarıcı içinde 3 trilyon sürebilir Yani temmuz 2020 yılında ilan edildiğinde Bitcoin +% 35 arttı” BTC eğer tekrar oldu $ 55K için. Joe Biden Perşembe günü başka bir büyük teşvik tasarısını açıklayacak. “

Kripto para Youtuber, “Ivan on Tech” de Biden yönetiminden kaynaklanan 3 trilyon dolarlık teşvik önerisi hakkında tweet attı. Ivan, “Biden 3 trilyon dolarlık bir teşvik hazırlıyor” diye yazdı . “Borsayı ve özellikle Bitcoin’i Şubat ayında çılgın seviyelere taşıyacak” diye ekledi.

Youtuber Lark Davis de benzer bir tweet atarak şunları söyledi:

Yeni Biden yönetimiyle birlikte gelen devasa yeni ABD teşvik paketi. Masanın üzerinde 3 trilyon. Bitcoin Jüpiter’e gidiyor.

Aslında, hafta sonu boyunca, birçok kripto meraklısı son Big Tech sansürünü tartışırken , Biden teşvik sohbeti, Bitcoin kullanıcıları arasında da trend olan bir Twitter konusu oldu. Bir kişi türev borsası Deribit’te uzun arama sayısının arttığını fark etti.

“Biden’in 3 Trilyon dolarlık bir ekonomik kurtarma paketi çıkaracağına dair onayından sonra (buna gerçekten bir teşvik diyemez), Deribit’teki opsiyon faaliyeti, 100.000 $ ‘ın kuzeyindeki bölgede uzun vadeli aramalarda büyük bir artış olduğunu gösteriyor. Piyasa diyor ki, Bitcoin sayısı Eylül ayına kadar altı rakama yükseliyor ” dedi .

Biden Destekçileri, Yönetimin Büyük Harcama Yapanların ‘Karşılığında Bir Şey Bekliyor’ Olacağını Gösteriyor
Bu arada, yeni Biden yönetiminin arkasındaki tüm destekçileri gösteren diğer raporlar, önümüzdeki dört yılın çok fazla dikkatsiz harcama görebileceğini gösteriyor. Screechingkettle yazar Jon Reynolds açıkladı Pazar günü nasıl “Biden yönetimine bağışta bankacılar, savunma şirketleri, risk sermayedarları, özel sermaye şirketleri, telekom endüstrisi, istihbarat topluluğu fedaileri ve ekonomik hitmen kazanç.”

Reynolds, bağışçıların “karşılığında bir şey bekleyeceklerine” ve onlar da “daha fazla bilgi” alacaklarına inanıyor. Biden ekleme hakkında duyduktan sonra başka $ 3 trilyon, bir Bitcoin savunucusu insanlar satmaya deli olacağını söyledi BTC şimdi.

“Biden 2021’in ilk ayında 3 trilyon USD basacakken neden kimse satış yapsın?” birey tweet attı . “Gerçekten bunun 4-8 yıllık başkanlığının son uyarısı olacağını düşünüyor musunuz?”

bitcoin,com

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Reddit Kullanıcısı Büyükbabanın Evinde 127 Eski Bitcoin Buldu

Read Next

SON DAKİKA: Kripto borsa Bakkt borsada listelenecek!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.