İngiltere Coronavirus Aşı Soğuk Zincirini İzlemek İçin Blockchain Teknolojisini Kullanıyor

Firma, Hedera Hashgraph’ın blockchain platformunun sağlık hizmetine aşı sıcaklıklarının kurcalamaya dayanıklı bir kaydını sağlayacak

Birleşik Krallık Ulusal Sağlık Servisi (NHS), soğuk depodayken COVID-19 aşılarının sıcaklığını izlemek için blockchain platformu Hedera Hashgraph ile birlikte çalışıyor.

  • Varlık izleme şirketi Everyware, aşıların sıcaklığını günün her saati takip etmek için bir yazılım sağlarken, Hedera’nın dağıtılmış defter teknolojisi, Salı günü yapılan bir basın açıklamasına göre, NHS’ye verilerin kurcalamaya dayanıklı ve verimli bir kaydını sağlayacak.
  • İngiltere’nin South Warwickshire, Stratford Upon Avon ve Warwick hastaneleri bölgesindeki NHS tesisleri, başlangıçta bu teknolojiyi kullanacak ve aşı dağıtımı ilerledikçe daha geniş bir dağıtım planlanıyor.
  • Bozulmayı önlemek için aşıların donma noktasının oldukça altında tutulması gerekir, bu nedenle doğru izleme gereklidir.
  • South Warwickshire NHS elektro biyomedikal mühendisliği müdürü Steve Clarke, “Bu yeni COVID-19 aşılarını, belirli sıcaklık gereksinimlerine göre kullanıma hazırlamaya başladığımızda, aynı izleme ve izleme yeteneklerini kullanmanın önemini anlıyoruz,” dedi. duyuruda.
  • Başbakan Boris Johnson’dan bir tweet’e göre İngiltere, 18 Ocak itibariyle 4 milyondan fazla kişiye ilk aşı dozunu sağladı.

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

HSBC, İngiltere’de 82 şubesini kapatacak

Read Next

Rus Kripto Borsası Kapandı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.