Hava Temizleme Cihaz Üreticisi, ödeme olarak Dogecoin’ kabul etmeye başlayacaklarını duyurdu.

halka açık bir şirket de dogecoin çılgınlığına katılıyor. Kronos Advanced Technology, dogecoin’i ödeme yöntemlerinden biri olarak kabul etmeye başlayacaklarını duyurdu.

Kronos, Bitcoin ve Ether gibi Diğer Kripto Para Birimlerini de Kabul Ediyor

Duyuruya göre , Los Angeles merkezli firma, kabul edilen ödeme yöntemleri listesine dogecoin (DOGE) ekliyor. Aslında, müşteriler meme madeni para aracılığıyla hava temizleyicileri ve kişisel koruyucu ekipman (PPE) malzemeleri satın alabilecekler.

Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak benimsemek, sadece kripto benimseme odaklı bir manevranın parçası değildi. Şirket, token’ın popülaritesine ve sektördeki benzersizliğine övgüde bulundu.

Ayrıca Kronos, dogecoin işlem hızının Shiba Inu’dan ilham alan için olumlu bir not olduğuna dikkat çekti. Şimdiye kadar şirket , diğerleri arasında bitcoin ( BTC ), ethereum ( ETH ), litecoin ( LTC ) gibi birkaç kriptoyu ödeme yöntemi olarak kabul ediyor .

N95 Maske Pazarını Dogecoin Topluluğuna Genişletmek

Kronos Advanced Technologies başkanı Michael Rubinov, şirketin kripto para birimlerine karşı duruşunu yorumladı:

Son on yılda, kripto para biriminin ödemelerde, hizmetlerde, işletmelerde nasıl devrim yaratacağı ve dünyayı bildiğimiz şekilde nasıl değiştireceği hakkında çok şey söylendi. Cryptocurrency, e-ticareti değiştirdi: artık daha fazla insan çevrimiçi alışveriş yaptıkça. Kripto para birimi, hem satıcılar hem de alışveriş yapanlar için dolandırıcılık riskini azalttığı için müşterilere çevrimiçi alışverişin kolaylığından yararlanmaları için daha fazla neden sunar.

Dogecoin’i bir ödeme şekli olarak benimseyen Kronos, N95 maskelerini 670.000’den fazla üyeye ulaşan Reddit’teki tüm topluluğuna pazarlamayı da bekliyor. Şirket ayrıca Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın en sevdiği kripto para birimlerinden biri olarak dogecoin’i onayladığı gerçeğini de övdü .

Bitcoin.com verileri dogecoin’in Salı günü% -20,43 düşüşle 0,0317 dolardan el değiştirdiğini gösteriyor. Piyasa değeri hala 4.08 milyar $ ‘dır.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Hırvatistan’daki Tüm Tifon Benzin İstasyonları Artık Kripto Para Birimlerini Kabul Ediyor

Read Next

Alman polisi, ele geçirilen 68 milyon dolarlık bitcoin’e erişemiyor

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.