Enjin, NFT’ler için Polkadot Parachain, Oluşturmak İçin Özel Token Satışında 18,9 Milyon Dolar topladı

EFI token satışı, Enjin’in NFT platformunu Ethereum’un yüksek gaz ücretlerinden uzakta oluşturmasına yardımcı olacak.

Blockchain platformu Enjin, yaklaşmakta olan halka açık blok zinciri Efinity’yi Polkadot’a taşımak için milyonlarca dolarlık bir fon artışı sağladı.

CoinDesk ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre Enjin, Crypto.com Capital, DFG Group ve Hashed tarafından yönetilen özel bir token satışında 18.9 milyon dolar kazandı.

Artış için ek destek, diğerlerinin yanı sıra Hypersphere, BlockTower, Blockchain.com Ventures, Fenbushi, Iconium, HashKey, Arrington XRP Capital, DeFi Alliance’tan geldi ve yatırımcıların fungible olmayan tokenlere (NFT’ler) bir ağ geçidi olarak devam eden ilgisini temsil ediyor. genel kabul.

Finansman, EFI adlı yeni bir jetonla gerçekleştirildi ve Enjin, çiftçilerin Efinity üzerinde Enjin Coin (ENJ) stake ederek kazanabilecekleri işlem ücretleri için bir para birimi olarak yaratıldığını söyledi. ( CoinGecko’ya göre ENJ şu anda piyasa değerine göre 51’inci en büyük kripto para birimidir .)

Enjin, CoinDesk’e Efinity’yi Ethereum ağındaki artan gaz ücretlerinden uzaklaştırmak ve NFT’ler için ölçeklenebilirliği artırmak için Polkadot’a geçiş yaptığını söyledi. Efinity bu yıl bir ara serbest bırakılacak .

Enjin COO’su Caleb Applegate, “Polkadot ile inşa etmek, herkesin yükselen NFT ekonomisine katılmasını sağlayan erişilebilir, ölçeklenebilir bir çözüm sunmamızı sağlayacak” dedi.

Ayrıca Enjin, “Paratokens” adı verilen, jeton basmak için bir şablon türü olan yeni bir simge standardı geliştiriyor. Paratokenler, Enjin’in 2018’de GitHub’da başlattığı ERC-1155 standardının bir ilerlemesidir . 

Yeni standart, belirli bir blok zincirindeki herhangi bir token’ın Efinity ağına aktarılmasını ve ardından Polkadot ekosisteminde kullanılmasını sağlayacak. Şirketin teknik incelemesine göre bu, Ethereum’daki ERC-20, ERC-721 ve ERC-1155 tokenlerini içeriyor .

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

McLaren Racing, Türk kripto şirketiyle iş birliği yaptı!,

Read Next

Forbes’in milyarderler listesine, kripto sektöründen 12 isim girdi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.