En iyi BSC balinaları kripto portföylerini değiştiriyor ve işte satın aldıkları coinler,

Binance Akıllı Zincir (BSC) balinaları, daha fazla para biriktirme alışkanlıklarını yavaşlatma belirtileri göstermiyor. en iyi 20 kripto para birimi aralığından 11 kripto para birimi alırken

Bitcoin ve Ethereum, ilk iki dijital varlık favorilerdi. %14,91 değerinde BTC ve %12,75 değerinde ETH satın aldı. Bunun dışında Polygon’un MATIC , Polkadot ( DOT ) yukarıda görülen ilgili yerlerinde duruyordu. Ardından , yaklaşık yarısı USD eşdeğeri olan 46.070.284 $ ile Dogecoin geldi .

Cardano’nun ADA ve LINK’i 10 ve 11. sırada

Memecoinlerden bahsetmişken, Shiba Inu ( SHIB ) sadece 24 saat içinde büyük bir darbe aldı. 14 Şubat’ta Binance Smart Chain’deki büyük cüzdan yatırımcıları 140 milyar Shiba Inu tokeni biriktirdi. Bu, Shiba Inu’yu Binance Akıllı Zincirinde balinaların cüzdanlarındaki en popüler altcoinlerden biri haline getirdi. Aslında, SHIB net bir kazanandı.

Ancak kısa sürede yerini kaybetti. İkinci en popüler köpek kriptosu Shiba Inu, fiat cinsinden 26.252.727 dolara eşit olarak 15 Şubat listesinde dokuzuncu sırada yer aldı.

En büyük kripto para birimi olan Bitcoin, geçen haftanın sonundan bu yana ilk kez 44.000 dolardan fazla yükseldi . Bu, Ukrayna çevresindeki gerilimlerin azalmasına ilişkin iyimserliği vurguluyor, yatırımcıların daha riskli varlıklara yönelik iştahını tazeliyor. Yukarıda bahsedilen tutma modelinde oldukça açık olan bir şey…..kaynak

ETH neredeyse %7, Solana %9’dan fazla ve DeFi’nin favorisi Aave yaklaşık %7 arttı .

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

PancakeSwap DEX’in İran’dan gelen kullanıcıları engellediği bildirildi

Read Next

Avrupa futbolunun yönetim organı UEFA, ilk resmi taraftar simgesi ortağı olarak Socios.com’u duyurdu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.