Ellen Degeneres, Mark Cuban ,Dogecoin’i Kabul Etmesini İstiyor,

Popüler talk show sunucusu Ellen Degeneres, Salı günü yayınlanan Ellen Degeneres Show’da Shark Tank yıldızı Mark Cuban’a kripto para birimi ve fungible olmayan tokenlar hakkında sorular sordu. Kripto para birimini Degeneres’e açıklamanın yanı sıra Cuban, mağazasında dogecoin kabul etmesi için onu ikna etmeye çalıştı.

Ellen Degeneres Dogecoin’i Anlamaya Çalışıyor

Shark Tank yıldızı Mark Cuban, Salı günü Ellen Degeneres Show’a çıktı. Degeneres, popüler bir komedyen, televizyon sunucusu, oyuncu, yazar ve yapımcıdır. Cuban, National Basketball Association (NBA) takımı Dallas Mavericks’in sahibidir.

“Bugün Mark Cuban bana dogecoin’i öğretti. Hâlâ anladığımdan ya da nasıl telaffuz edeceğimi bildiğimden emin değilim, ama söylemek kesinlikle eğlenceli, ”dedi Deeneres.

Degeneres, Küba’ya kripto para birimleri ve değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) hakkında sorular sordu. “Bu hepimizin bakması gereken bir şey mi?” dedi.

Cuban, “NFT’lerle ilgili olan şey, sadece dijital koleksiyon olmalarıdır” dedi. “Teknolojiyi hiç düşünme. Toplanacak bir şey daha var, sadece dijital oluyor. ” Shark Tank yıldızı ekledi: “Telefonunuzda değer verdiğiniz her şeyi, özellikle de küçük çocukları düşünürseniz, onların daha değerli eşyaları telefonlarındaki şeylerdir. Bir NFT, diğer herhangi bir koleksiyon gibi satın alabileceğiniz, tutabileceğiniz ve satabileceğiniz bir dijital koleksiyondur. “

Cuban ile röportajı yayınlamadan önce, Degeneres, World Central Kitchen (WCK) için para toplamak için ilk NFT’sini başlattı. Müzayede sitesi, “Ellen, daha önce hiç satılmamış bir monologu ve orijinal sanat eseri ‘Stick Cat ile Kadın’ içeren selfie’yi müzayedeye çıkararak iyi bir amaç için en son internet çılgınlığına atlıyor,” diye açıklıyor.

Kripto para konusunda Cuban, Degeneres’e bunun sadece yatırım yapılacak bir varlık olduğunu açıkladı. Devam etti: “Bitcoin, altının dijital versiyonu gibidir. Ethereum, bir para biriminin dijital bir sürümüdür. Ve sonra, sadece eğlenceli ama tuhaf olan dogecoin var, bir kripto para birimi şakası olmaktan şimdi dijital para birimi haline gelen bir şeye dönüştü.

Mavs’ta dogecoin için çok sayıda ürün satıyoruz ve Ellen mağazası için buna bakmalısınız. Dogecoin karşılığında çok şey satabilirsiniz.

Dejenere cevap verdi: “Bunu kesinlikle yapacağız.”

Daha önce gayrimenkule yatırım yapmakla ilgilendiğini belirten Degeneres, “Şimdi dogecoin ile ilgileniyorum ve bunun hakkında gerçekten daha fazla bilgi edinmek istiyorum” dedi.

Küba, dogecoin’in bir meme kripto para birimi olarak nasıl başladığını açıklamadan önce “bu çılgınlık, şimdiye kadarki en çılgın şey” diyerek buna mecbur kaldı. Dallas Mavericks’in sahibi daha sonra kripto para birimini bir yatırım olarak tartıştı ve dogecoin’in “piyango bileti satın almaktan daha iyi bir yatırım” olduğuna dikkat çekti.

Ancak Degeneres, müşterinizi tanı (KYC) sürecine şüpheyle yaklaştığını ve Robinhood gibi bir hizmet aracılığıyla dogecoin satın almak için kaydolurken sosyal güvenlik numarasını vermek zorunda olduğunu söyledi. Öte yandan Cuban, bundan daha az endişe duyduğunu söyledi.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

İran, Bankaları ve Döviz Borsalarını İthalatta Ödeme Yapmak İçin Kripto Para Birimlerini Kullanımında Yetkilendirdi

Read Next

Thodex soruşturmasında 6 tutuklama

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.