Dubai Merkezli Kripto Yatırım Fonu, 750 Milyon Dolarlık, BTC’yi Satıp ADA ve DOT Alacak,

Dubai merkezli kripto tabanlı bir yatırım fonu olan FD7 Ventures, 750 milyon dolar değerinde bitcoinleri boşaltacağını ve gelirleri Cardano ve Polkadot tokenlarındaki pozisyonları artırmak için kullanacağını söylüyor. FD7 Ventures’a göre, bu iki altcoin’e geçiş, fonun portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcıların çıkarlarına daha iyi hizmet etmesine yardımcı olacak.

Tercih Edilen Altcoinler

FD7 Ventures’ın genel müdürü Prakash Chand, bu duyurunun ardından yaptığı açıklamada , BTC’nin “aslında oldukça yararsız” olduğunu iddia ederken iki altcoinin potansiyelini öne çıkarıyor . Chand eklendi:

Cardano, Polkadot ve Ethereum gibi projeler yeni internet ve Web 3.0’ın temelini oluşturuyor.

Genel müdür, her iki projenin kurucularıyla zaman geçirdikten sonra, “Ethereum, Cardano ve Polkadot’un her birinin önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den daha değerli olacağına bahse girmeye istekli” olduğunu ekliyor.

ADA ve DOT Surging

Bu arada yeni yıl başından bu yana, hem Cardano ADA ve Polkadot DOT yazma anda, ancak şubat 20. $ üzerinde 41 ikinci ayar yeni tüm zamanların en yüksek (ATH) ile arttığını söyledi, DOT, hangi Messari verilerine göre altıncı sıradaki token, 29 doların biraz üzerinde işlem görüyordu. Öte yandan, token’ın piyasa değeri 27 milyar doların biraz altındaydı.

Bu arada, beşinci sıradaki ADA jetonu, aynı aya 0.175 $ ‘dan başladıktan sonra 25 Şubat’ta 52 haftalık en yüksek seviyesi olan 1.18 $’ a yükseldi. 2021 yılının başından bu yana, ADA şu anda% 500’den fazla arttı ve bu büyüme, token’ın kripto piyasası sıralamasında yükseldiğini gördü. Yazım sırasında, ADA tokeni, 32 milyar dolarlık bir piyasa değerine çevrilerek 1.05 dolarlık işlem görüyordu.

Bu arada, FD7 Ventures, BTC’nin iki altcoin’e dönüşümünü Mart ayının ortasına kadar tamamlamayı beklediğini söylüyor .

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Tayvan’daki kuraklık küresel çip üretimini vurdu

Read Next

Yerli balinanın dev Ripple ,(XRP) transferi radara yakalandı,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.