Coinbase Doğrudan Para Yatırma Özelliği Ekleyecek ABD Maaş Çekleri Yakında Kriptoya Dönüştürülebilir

27 Eylül’de dijital para birimi şirketi Coinbase, ABD’li müşterilerin yakında maaşlarını doğrudan Coinbase hesaplarına yatırabileceklerini duyurdu. Yeni doğrudan para yatırma özelliği ile Coinbase müşterileri, yatırım yapmak, getiri elde etmek veya Coinbase ön ödemeli banka kartlarına değer katmak için fonlarından yararlanabilir.

ABD Coinbase Müşterileri Yakında Doğrudan Para Yatırma Özelliğini Kullanabilecek

Coinbase , 2012’de kuruluşundan bu yana çok yol kat etti ve şimdi halka açık bir şirket olarak, kripto firması sayısız hizmet sunuyor ve hala kripto dünyasına açılan en iyi kapılardan biri. Pazartesi günü, şirketin kıdemli ürün direktörü Prakash Hariramani, US Coinbase müşterilerinin yakında maaşlarını Coinbase hesaplarına nasıl doğrudan yatırabileceklerini açıklayan bir blog yazısı yayınladı.

Hariramani, “Önümüzdeki birkaç hafta içinde,” dedi, “ABD’deki müşterilerin maaş çeklerini Coinbase’e yatırarak normal kripto alım satımlarını daha kolay yapmalarını, Coinbase Kartında harcama yapmalarını, kripto ödülleri kazanmalarını ve daha fazlasını sunacağız. Kripto veya ABD doları olarak ödeme alın ve maaşınızın istediğiniz kadarını veya azını yatırın. Maaş bordrosunun geleceği geliyor.” Hariramani’nin gönderisi şunları ekliyor:

Şimdi, Coinbase Kartınızla gelirinizden anında faiz kazanabilmeniz veya kripto ödülleri kazanabilmeniz için para taşımak için atmanız gereken ekstra adımlarda zamandan tasarruf edeceksiniz. Ayrıca, doğrudan para yatırma fonlarında sıfır işlem ücreti ödersiniz, böylece kripto ekonomisine anında ve ücretsiz erişiminiz olur.

100’den Fazla Kripto Para Birimlerine Erişim

Hariramani’ye göre, kullanıcılar maaşlarından istedikleri kadar az ya da çok para yatırabilir ve 100’ün üzerinde kripto varlığına yatırılan fonları alabilirler. Fonlar USDC ve DAI gibi sabit paralara aktarılabilir veya USD olarak da kalabilir. Hariramani, kurulumun Coinbase uygulamasından ayrılmadan kolayca yapılabileceğini söylüyor.

Coinbase yöneticisi, “Ayarlarda doğrudan para yatırmaya dokunun, talimatları izleyin ve mevcut bordro şirketinizi veya işvereninizi bulun, maaş çeki tahsisinizi otomatik olarak güncelleyeceğiz” dedi. Doğrudan para yatırma işlemini manuel olarak ayarlamayı tercih ederseniz, İK departmanınız veya işveren bordrosu web sitenizle nelerin paylaşılacağına ilişkin talimatlar sağlayacağız. Doğrudan para yatırma tercihlerinizi istediğiniz zaman ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz,” diye bitiriyor Hariramani.

Coinbase doğrudan para yatırma özelliği, insanların kriptoya erişmesi için daha fazla yol ekler ve bu da kripto ekonomisinin genel olarak erişilebilirliğini artırır. Bitwage şirketi gibi kriptoya erişmek için doğrudan para yatırma çözümleri sunan birkaç firma daha var . 2014 yılında kurulan Bitwage, dijital varlıklarda ödeme almak isteyen çalışanları olan şirketler için kripto bordro hizmetleri ve insan kaynakları (İK) konusunda uzmanlaşmıştır kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Miami Belediye Başkanı Çin’in Kripto Yasaklaması ABD İçin İnanılmaz Fırsat Dedi

Read Next

“Bitcoin 2022 yılında beş ülkede yasal para birimi olacak” iddiası

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.