Coinbase, Dogecoin’i 6-8 Haftada Listeleyecek, CEO Açıkladı

Şirketin CEO’su, Coinbase’in önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde dogecoin’i listeleyeceğini açıkladı. Kendisine Dogefather adını veren Tesla CEO’su Elon Musk tarafından lanse edilen meme kripto para birimine olan ilgi hızla arttı.

  • Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin Perşembe günü yaptığı kazanç görüşmesinde, borsasının önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde dogecoin listeleyeceğini söyledi.
  • Şirketin Nisan ayında Nasdaq’a doğrudan girişinden bu yana ilk kazanç raporunda Coinbase, hisse başına 3.05 dolar kazanç ve bir önceki çeyrekte 585 milyon dolar olan 1.80 milyar dolarlık gelir bildirdi. Şirketin çeyrek için net karı 771 milyon doların üzerindeydi.
  • Coinbase CFO’su Alesia Haas, CNBC’nin Mad Money Perşembe günü Jim Cramer ile yaptığı röportajda yatırımcıların dogecoin’i ciddiye alması gerekip gerekmediği sorusunu yanıtladı. “Bunu kullanıcılarımızın kararına bırakıyoruz,” diye cevapladı ve şöyle devam etti:

Listeleme standartlarımızı karşılayan tüm varlıkları sunmak istiyoruz ve gelip ticaret yapmak istediğiniz her şeyi takas edebileceğiniz bir yer olmayı umuyoruz.

  • Haas, “Bugün durum böyle değil. Yavaşız. Daha fazla varlık eklememiz gerekiyor. Varlık eklememizin hızını artırmak için büyük yatırımlar yapıyoruz, ancak açıkçası pazar konuşuyor. “
  • Dogecoin’in fiyatı geçtiğimiz aylarda önemli ölçüde arttı. Tesla CEO’su Elon Musk, Saturday Night Live’da (SNL) yaptığı tweet ve sözleriyle meme kripto para birimine dikkat çekiyor. SNL sırasında Misk kendini Dogefather denilen ve bir mali uzman oynanan söyledi cryptocurrency bir acele değil, aynı zamanda yani “para gelecek” idi “dünyayı ele geçirmek için gidiyor.” Musk daha sonra Twitter’da Tesla’nın dogecoin’i kabul edip etmeyeceği konusunda bir anket yaptı. Katılımcıların% 78.2 olarak evet.
  • Mart ayında, Misk Coinbase olmadığını Twitter’da istendi listelemelisiniz Coinbase Tesla onun satın yardımcı şirket olarak verilen dogecoin BTC satın alma sırasında $ değerinde 1,5 milyar. Tesla CEO’su “Evet” yanıtını verdi.

Coinbase’in dogecoin’i listelemesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde fikrinizi yazarbilirsiniz.

kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Bitcoin Miner Argo Blockchain, Kanada’da Hidro Güçle Çalışan Veri Merkezleri Satın Aldı,

Read Next

İran’da Ev Elektriğini Kullanan ,Kripto Madencilerine Ağır Cezalar Geliyor

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.