BitMEX’in kurucu ortağı Ben Delo, 20 milyon dolarlık kefaletle serbest bırakıldı,

BitMEX’in kurucu ortağı Ben Delo, Pazartesi günü ABD yetkililerine teslim oldu ve ardından 20 milyon dolarlık kefaletle serbest bırakıldı.

Delo, İngiltere’den New York’a gitti ve The Block tarafından görülen mahkeme belgelerine göre, Pazartesi günü yapılan uzaktan yargılama sırasında ABD Sulh Hakimi Sarah L. Cave’in huzurunda mahkemeye çıkarıldı . Delo suçsuz olduğunu iddia etti ve kefalet koşulları, İngiltere pasaportunu elinde tutup ülkeye geri dönmesine izin verdi.

Delo – yoldaşı kurucularından Arthur Hayes ve Samuel Reed ile birlikte – suçlandı iddia edilen know-Rapordan kayıt ve anti-kara para aklama dahil CFTC kurallarını, ihlal etmeden BitMEX işletim ABD Vadeli Emtia İşlemleri Komisyonu (CFTC) tarafından Ekim ayında müşteri gereksinimleri.

ABD Adalet Bakanlığı ayrıca o sırada üç yöneticiyi de, BitMEX’in ilk çalışanı ve iş geliştirme başkanı Greg Dwyer ile birlikte Banka Gizlilik Yasasını ihlal ettiği iddiasıyla suçladı.

Bu ayın başlarında, ABD’li yetkililer Hayes ile bir teslim anlaşması üzerinde görüştüler ve 6 Nisan’da Hawaii’de teslim olması bekleniyor. Reed, geçen Ekim ayında tutuklandı ve daha sonra 5 milyon dolarlık görünüşlü tahvil ile serbest bırakıldı . Dwyer kaçak durumdadır, ancak ABD makamları ona karşı iade işlemleri başlatmıştır .

Dört sanık ve BitMEX için yakın gelecekte neler bekliyor? Blok yakın zamanda bazı cevaplar bulmaya çalıştığını bildirdi .

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

PancakeSwap ve Cream Finance’in ,internet siteleri ele geçirildi!,

Read Next

Elon Musk, paylaştığı müziği satın almak isteyen ,Beeple’dan 420 milyon Dogecoin istedi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.