Avrupa futbolunun yönetim organı UEFA, ilk resmi taraftar simgesi ortağı olarak Socios.com’u duyurdu

UEFA, Socios.com ile Küresel Lisanslama ve Bölgesel Sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmaktan gurur duyar. Bunu yaparken, Socios.com Küresel Lisans Ortağı haline geldi ve onu Resmi Lisanslı Ürün ve UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası’nın Resmi Taraftar Token Ortağı yaptı.

Ayrıca Socios.com, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2021-2024 dönemi için UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Süper Kupası’nın Bölgesel Sponsoru oldu.

Bu yeni anlaşma, Socios.com’un UEFA erkek kulüp müsabakaları için Kulüp Taraftar Token sahiplerine ek Taraftar Tokenları vererek Socios’un Kulüp Taraftar Tokenlarının değerini daha da artırmak için erkekler kulüp müsabakası markalaşmasını ve özel deneyimlerini kullanması için UEFA ile ortak olduğunu görecek.

Socios.com, UEFA Şampiyonlar Ligi Bölgesel Sponsorluk ortaklığı aracılığıyla, Sanal Çevre Panoları, Yayın Sponsorluğu Panoları ve ABD’deki Dijital Sponsorluk hakları aracılığıyla marka görünürlüğünden de yararlanacak.

Bu, UEFA’nın ilk Taraftar Token ortaklığıdır.

Guy-Laurent Epstein, UEFA Pazarlama Direktörü

“Socios.com gibi bir pazar liderinin UEFA’nın ilk Taraftar Token ortağı olması bizi heyecanlandırıyor. Büyüyen kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı hayran katılımı pazarı dahil olmak üzere her zaman yenilikçi ortaklıklar arıyoruz. En iyilerden bazılarıyla çalışma konusunda zengin deneyime sahibiz.” dünya çapındaki spor organizasyonlarına bakıldığında, Socios.com ile iş ortaklığının taraftarlara katma değer sağlayan ideal bir uyum olduğu açıktır. Önümüzdeki üç sezon boyunca verimli bir ilişki için sabırsızlanıyoruz.”

UEFA, Socios.com’da Taraftar Token sahiplerini UEFA Sezon Başlama Etkinlikleri’ne VIP geziler, UEFA’nın merkezini ziyaret etme şansı, UEFA efsaneleriyle sanal buluşmalar, maç biletleri, ürünler ve hatıralar dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ödüllendirecek.

Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus

“Bu çığır açan ortaklık, UEFA ve Socios.com’un sporda taraftar deneyimini geliştirmek için yenilik ve teknolojiyi benimseme konusundaki ortak taahhüdünün bir sonucudur. Bu yeni ittifak sayesinde, dünya çapındaki yüz milyonlarca taraftar, Taraftar Tokenları aracılığıyla seyirciden daha fazlası olma ve gezegendeki en büyük kulüp futbolu müsabakalarında aktif rol oynama fırsatına sahip olacak.”

Socios.com, taraftarların dünyanın en büyük ve en ünlü spor kulüplerinden bazılarından markalı Taraftar Tokenları satın almalarına olanak tanır. Bu Taraftar Tokenları, kullanıcıların popüler oylama yoluyla takımlarını etkilemesine ve katılıma dayalı takım ödülleri ve takdiri için uygun hale gelmesine olanak tanır.

Bugüne kadar, en iyi futbol kulüpleri, Formula 1, Ultimate Fighting Championship ve NHL, NBA, NFL ve MLS içindeki çeşitli takımlar dahil olmak üzere 120’den fazla büyük spor organizasyonu Taraftar Tokenları aracılığıyla Socios.com ile ortaklık kurdu.kaynak

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

En iyi BSC balinaları kripto portföylerini değiştiriyor ve işte satın aldıkları coinler,

Read Next

Galatasaray yeni kripto iş birliğini duyurdu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.