Amerikan marketler ve kafeler zinciri Sheetz ödemeler için kripto para birimlerini kabul edecek

Amerikan marketler ve kafeler zinciri Sheetz Perşembe günü firmanın ödemeler için bitcoin, ether ve dogecoin gibi dijital para birimlerini kabul edeceğini duyurdu. Büyük Orta Atlantik zincirinin yönetici ödeme yöneticisi, kripto varlık kabulünü kabul etmenin, Sheetz’in müşterilere “nihai tek noktadan alışveriş” sağlama misyonunu desteklediğini söylüyor.

Market Chain Sheetz, Bu Yaz Başlamak için Dijital Para Birimi Ödemeleri, Yakıt Pompası Kripto Ödemeleri Ekliyor

27 Mayıs’ta Sheetz , şirketin dijital ödeme ağı Flexa aracılığıyla kripto ödemelerini kabul edeceğini açıkladı. Merkezi Pennsylvania, Altoona’da bulunan şirket, Ohio, Virginia, Kuzey Carolina, Pensilvanya, Batı Virginia ve Maryland’de 622 market ve kahve dükkanı işletmektedir.

Sheetz’in ABD’de birkaç eyalette şubeleri vardır ve 1952’de G. Robert “Bob” Sheetz tarafından kurulmuştur. Bob ve kardeşi Steve Sheetz 1983 yılına kadar 100 mağaza açmıştı ve bugün zincir 622 mağazaya sahip.

Sheetz, firmanın “müşterilere mağazadaki ürünler için ödeme yapma veya bitcoin, ether, litecoin, dogecoin ve daha fazlası gibi dijital para birimleri kullanarak pompadaki arabalarını, kamyonlarını ve RV’lerini doldurma olanağı sağlamayı hedeflediğini belirtti. . “

Sheetz’in ödeme müdürü Linda Smith, “Her şeyden önce, Sheetz’deki misyonumuz müşterilerimize arabalarına yakıt ikmali yapabilecekleri ve vücutlarını yenileyebilecekleri tek noktadan hizmet sunmaya devam etmektir,” dedi. Sheetz yöneticisi ayrıca şunları ekledi:

Sonuç olarak, müşterilerimize gerçekten istediklerini, istedikleri zaman, 24/7/365 vermek için sürekli olarak yenilikler yapıyor ve yeni teklifler araştırıyoruz – buna birçok ödeme şeklini kabul ediyoruz. Mağazalarımızda kripto para birimleri ve diğer dijital varlık türlerine destek sağlamak için Flexa ile çalışmaktan çok heyecan duyuyoruz.

Sheetz, Kripto Satış Noktası için NCR ödeme ağ geçidinden yararlanıyor

Duyuruya göre, Sheetz ilk etapta bir dizi seçkin kafe ve mağazada Flexa’nın “iklim açısından nötr ödeme teknolojisinden” yararlanacak. Bu yazın ilerleyen saatlerinde şirket, şirketin yakıt pompaları için kripto ödemeleri başlatacak. Sheetz müşterileri, “Sheetz Rewardz” sadakat puanlarını Flexa etkin uygulamalara da bağlayabilir. Ayrıca, Sheetz da Flexa en noktası (POS) ortağı yararlanarak olduğunu NCR .

NCR’nin baş teknoloji sorumlusu Tim Vanderham, Sheetz kripto kabul duyurusu sırasında, “Mevcut POS çözümünü NCR ödeme ağ geçidine bağlamak, perakendecilerin yeni çözümleri hızlı bir şekilde entegre etmelerini sağlayarak dijital para birimleri tarafından sağlanan yeni yenilikleri tanıtmayı kolaylaştırıyor” dedi. Vanderham, “Perakendeciler artan bağlılık, daha düşük işlem ücretleri ve daha az sahtekarlıktan yararlanırken, diğer yandan alışverişçiler için kolaylık ve seçenek geliştiriliyor,” diye ekledi.

Ödeme firması Flexa’nın kurucu ortağı Trevor Filter, şirketinin Sheetz’e yakıt pompalarında dijital varlık ödemeleri yapmasına yardım etmeyi dört gözle beklediğini açıkladı.

“Sheetz, sektördeki en ileri görüşlü markalardan biri ve müşteri tabanını herkesten daha iyi anlıyor. Flexa’nın dijital para birimlerini doğrudan pompadan kabul eden ilk kolaylık ve perakende zinciri olmalarına yardımcı olabileceği için kesinlikle çok mutluyuz,” dedi Filter.kaynak

Sheetz’in ödemeler için bitcoin, ether ve dogecoin gibi dijital para birimlerini kabul etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu konu hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Baturay

İlgi Alanı Blockchain Teknolojisi, ve Kripto Para Birimi Araştımak

Read Previous

Dubai DubaiCoin haberleri bir aldatmaca bir ilgimiz yok diye uyardı

Read Next

Teknik Analizde Kullanılan Başlıca 5 Gösterge

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.